💙💛Під час війни особливо тонко відчуваються маленькі радощі довоєнного життя як то келих доброго вина або пізнання нового, або подарунок близької людини з міста-героя Харкова.

Отже, друзі, коли ми відновлювали роботу cалонів вин InVino @invino_profi 🇺🇦в незламному місті у стані війни, ставили себе за мету максимально відтворити наші привітні сервіси та теплу атмосферу.

У часи, коли задоволенням є отримати повідомлення "в мене все добре", подарунок набуває виняткового значення. А ми допоможемо вам обрати саме той, що прийдеться до смаку:

🍷 серед асортименту вин InVino та відправимо пляшку (та не одну) з душею та доброю звісточкою з міста-героя Харкова у будь-яку точку України
🍷 серед подарункових сертифікатів, у разі якщо близькій вам людині принесе задоволення самостійно обрати для себе смаколик
🍷 серед індивідуальних дегустацій, які з відданістю та ентузіазмом проводять наші кавісти, що так сумували за вами.

💙💛З усім асортиментом наших товарів та сервісів ви можете ознайомитися на сайті за посиланням у шапці профілю, або завітати до нас на келих вина та вибрати особисто подарунок собі або близькій людині у Салонах InVino .