Украина: Интернет-магазин (050)409-60-80 (10:00-18:00)
Салоны Харьков:

ул. Мироносицкая,54, (050)402 42 46
пр. Гагарина, 43, (050)343 52 56
ул. Культуры, 8, (050)407 70 10
Ресторан: (050)404 87 65
Салон Киев: ул. Цитадельная, 6/8 (050)404 98 78  (10:00-22:00)

Ваша корзина покупок пуста.


Staritsky & Levitsky Reserve zoom like

Staritsky & Levitsky Reserve

Старицький та Левитський Резерв

Есть в наличии

Вид Водка    
Объем 700 мл
Содержание спирта 40%
Сайт производителя https://www.staritskylevitsky.com
Страна Украина    
Регион Львов    
877 грн.
ИЛИ

Описание

Історія

Ознакою сильної особистості є її спроможність залучати таких само сильних людей та створювати середовище, що змінює як плин їхнього власного життя, так і плин життя інших людей. Так трапилося на туманних вуличках Ліверпуля, де Джон зустрів Пола. Так трапилося під мармуровою аркадою Лівадійського палацу, де Йосиф зустрічав Вінстона та Франкліна. Так трапилося у каліфорнійському гаражі, де Стів зустрів Стіва. Що більш важливо, це рано чи пізно трапляється у житті кожного з нас.

Більше ста років тому, Україна переживала епоху національного відродження. Старе поступалося місцем новому, прагматизму та енергійності капіталізму. У повітрі вирував дух свободи. 

У цій атмосфері талановитий промисловець Старицький зустрів торгового магната Левітського. Живучи усім, що коїлося навколо них, вони являли собою нову еліту, що зароджувалася в українському суспільстві. У ті дні історія творилася усюди: в університетських аудиторіях, публічних бібліотеках, в заміських садибах та міських квартирах, усюди, де збиралась інтелігенція.

Філософія

Горілка Staritsky & Levitsky Reserve об’єднує велич української історії, потенціал країни та надію на щасливе майбутнє.

Щоб зростати і досягати успіху, кожному в житті необхідно на щось спиратися. Для сучасних, освічених та амбіційних людей такою основою виступає власний досвід і мудрість попередніх поколінь. Успіх залежить від поваги до минулого та віри в майбутнє.

Україні такі люди були завжди. Вони були рушіями змін, каталізатором розвитку, хранителями культури.

Духовний аристократизм, прагнення досконалості, честь і свобода – їх цінності і цінності горілки Staritsky & Levitsky Reserve.

Вони створили горілку Staritsky & Levitsky Reserve для собі подібних – сильних, самодостатніх, творчих особистостей. Для наділених харизмою поціновувачів спадщини минулих поколінь, упевнено спрямованих у майбутнє.

Виробничий процес

Горілка Staritsky & Levitsky Reserve відновлює традиції ручного виробництва преміальної горілки, яку невеликими партіями дистилювали в елітних ґуральнях і доставляли до столу українським аристократам. Відроджено давню українську традицію сторічної давнини, що пережила всі потрясіння і революції, крізь які довелося пройти Україні.

Горілка Staritsky & Levitsky Reserve виробляється в Прикарпатті – регіоні, відомому чистою екологією та багатою природою. Джерельна вода, що використовується на виробництві, збагачена кварцом, який надає горілці витончений смак.

Горілка Staritsky & Levitsky Reserve виробляється з найкращого українського зерна, вирощеного на українських чорноземах – найкращій у світі землі.

Справжня, унікальна горілка преміум-класу поєднує в собі багатства українських чорноземів, чистоту карпатської природи і давні традиції виробництва горілки.

Информация о доставке

Доставка товара 1-2 дня в зависимости от города. Оплата возможна наложенным платежом или через Приват 24. Для самовывоза необходимо сказать менеджеру город и салон.

Добавить отзыв