💙💛Харків'яни та місто герой Харків... історії війни... - ми вирішили говорити світові про нас! До вашої уваги розповідь від засновниці салонів Ін Вино Ніни Лебедєвої
(цитата далі)
🍷❤️СВОЮ РОБОТУ ПРИСВЯЧУЄМО НЕСКОРЕНОМУ ХАРКОВУ ТА ХАРКІВ’ЯНАМ.
Зараз харків’янин InVino відновив свою роботу, та зустрічає перших гостей з початку війни. Війна – це не про ВИНО, це не про добрий СМАК, це не про МАНДРИ. Війна – це про СТРАХ, це про ВИБІР БЕЗ ВИБІРУ, це про ЖИТТЯ та СМЕРТЬ.
24 лютого 2022 року кожний харків’янин прокинувся о 5-тій ранку не від звуків свого годинника, а від вибухів, які дуже швидко наближалися. Почалася нова страшна сторінка у житті кожного з нас, нашого улюбленого міста та усієї країни. Мій чоловік та я весь цей час знаходилися в Харкові. Що ми робили? – запитаєте ви. Відповідаю: Допомагали самотнім людям їжею та ліками. Це було найбільш актуально у перші тижні війни. Згодом дуже гарно запрацювали безліч волонтерських загонів. За допомогою наших друзів зі Львова вдалося багато чого зробити для ВСУ та тероборони ( забезпечити бронежилетами, телевізором, аптечками, знеболюваним та антисептиками , тощо). Ми ще продовжуємо це робити, тому що війна не закінчилась.
Звісно, також ми рятували наші InVino: Після вуличного бою розбилися вікна InVino на Сумському ринку та хтось намагався проникнути у приміщення через дах. Після обстрілу центру Харкова касетним знаряддям у Вербну Неділю, один зі снарядів​​​​​​​ прошив дах та повністю вигоріли верхньоповерхові квартири над InVino Мироносицька,54. Дякуємо відважним пожежникам Харкова за рятування будинку. В цей же обстріл від вибухової хвилі розторощилися вікна InVino на Культури. Дуже добре, що відносно благополучними залишилися приміщення InVino на Космічній та InVino на Гагаріна. Але весь цей час потребував від нас волі та швидкого реагування. І кожний раз, коли ми з моїм чоловіком Олександром день за днем рухалися безлюдними вулицями рідного Харкова, часто вздовж зруйнованих будинків , душу зігрівала думка про те, що життя повернеться та ВИ повернетесь.
А разом з ВАМИ повернеться і СМАК до ЖИТТЯ. Та за келихом доброго вина стартуватиме найкращі ідеї та проекти на СЛАВУ та ЧЕСТЬ нашого міста-герою Харкова!