Порівняння
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Безалкогольне вино

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У вас з'явилося бажання скуштувати та замовити безалкогольне вино? Або може бути просто цікаво дізнатися, що це таке і скільки коштує хороше безалкогольне вино. У цій статті ми розповімо про те, як і коли воно з'явилося і чому зараз модно.

Безалкогольне вино з'явилося порівняно недавно за мірками виноробства. Спроби витягти алкоголь із вина та зберегти смак робилися давно. Тільки наприкінці XIX – на початку XX століття це вдалося. Запатентував метод вакуумної дистиляції Карл Юнг у 1908 році. Так Німеччина стала фактично батьківщиною безалкогольного вина. Цей спосіб деалкоголізації винного напою є популярним і сьогодні. Найкращі безалкогольні вина в Україні, доступні на ринку, вироблені таким методом.

Як виготовляють безалкогольне вино? Є два основні способи. Перший ми вже згадали, це вакуумна дистиляція. А другий – зворотний осмос. Загальне вони те, що обоє починаються з типового процесу виробництва звичайного вина. Смачне безалкогольне вино іноді навіть старіє, як і звичайне, дивлячись, яке вино планується зробити. В результаті винороби отримують вино, що практично не містить алкоголь. За вимогами вони зазвичай містять до 0,5% алкоголю. У деяких країнах трохи більше чи менше, але найчастіше трапляється саме цей стандарт. До речі, у винних мережах та звичайних магазинах найчастіше на полицях стоять недорогі німецькі безалкогольні вина. Звертаємо вашу увагу на те, що в цій галузі не відстає Іспанія із флагманом безалкогольних іспанських вин Torres. Якщо ви фанат вин конкретної країни чи регіону, то знайти безалкогольне вино не важко. Купити вино без алкоголю можна з Німеччини, Америки, Австралії, Іспанії та низки європейських країн.

Вакуумна дистиляція. У цьому випадку вино випаровується як при кипінні, але на низькій температурі. Це відбувається у спеціальній вакуумній камері. Недоліком є втрата більшості ароматичних сполук. Вони зникають разом із спиртом. Технологи прагнуть покращити показники і знаходять нові поєднання сортів та намагаються зберегти більше специфічних винних ароматів. Цікаво, що деякі виноробні додають воду до кінцевого концентрованого вина після видалення алкоголю, щоб урівноважити обсяг. В іншому варіанті концентрат розбавляють виноградним соком. Таким чином склад безалкогольного вина залежить від типу сировини. Залежно від його показників, виробник приймає рішення щодо можливості додавання соку або есенцій.

Метод зворотного осмосу полягає в процесі фільтрації ароматичних і фенольних сполук, перш ніж спирт буде видалений. Воду, що залишилася після осмосу, повертають у відфільтрований винний концентрат. Через необхідність проходити кілька разів цю стадію, а також вимоги високої точності та надійності, процес зворотного осмосу дуже дорогий. Його недоліками також є те, що він знижує кількість добрих танінів. Хоча танінність асоціюється з гірким смаком, саме вони дають провину текстурність, дозволяють відчути те, що ми називаємо тілом вина.

Найголовніший недолік безалкогольного вина у відсутності тонких ароматичних букетів, квіткових та трав'яних нот. Для поціновувачів вина та досвідчених дегустаторів це вагома причина не пити такий напій. Втім, безалкогольне вино має низку позитивних сторін.

Причиною купити безалкогольне вино може стати мотивація для тих, хто любить вино, але змушений перестати вживати алкоголь через проблеми зі здоров'ям. Деякі дослідження французьких учених показали, що зниження рівня алкоголю в Каберні Совіньйон не видаляло речовини, корисні при серцево-судинних захворюваннях. До того ж, червоне найкраще безалкогольне вино менше втрачає смак завдяки яскраво вираженому аромату. Ціна безалкогольного вина дорівнює або більше звичайного аналога, зате ви купуєте менше цукру і алкоголю. Крім того, за інших рівних умов лікар швидше дозволить випити таке вино, ніж звичайне (наприклад, вагітність). Погодьтеся, що заплатити трохи більше за те ж вино – недорого за гідний смак та приємне самопочуття.

Інтернет-магазин безалкогольного вина Інвіно пропонує червоні, білі та рожеві безалкогольні вина від провідних виробників. Спробуйте німецьке Carl Jung, Peter Mertes, Blue Noon та Weinkellerei Hechsheim, іспанське Torres. Ми гарантуємо, що складно знайти ще один інтернет-ресурс, де продається така сама кількість якісних вин, у яких не міститься алкоголь.
 

Купити вино без алкоголю досить легко. У нашому інтернет-магазині «Інвіно» представлений широкий вибір таких напоїв. Ви завжди можете бути впевнені, що склад такого вина фактично не відрізняється від алкогольного аналога. Технологія виробництва такого вина полягає у деалкоголізації продукту. Тобто. справжнє вино без алкоголю створюється за всіма канонами та правилами. Так само збирається виноград, так само відбувається ферментація та дозрівання вина, все «чарівництво» відбувається на фінальних стадіях, коли з вина забирають алкоголь. Цього домагаються наступними способами: вакуумним методом екстрагування алкоголю, методом холодної фільтрації і методом конусної колони, що обертається. Незважаючи на складніший процес створення, безалкогольне вино можна купити недорого, т.к. багато виробників вина хочуть популяризувати цей продукт. Вони бачать потенціал у цій ніші. Тренд на здоровий спосіб життя поєднує снеки, вегетаріанську їжу, помірність і звичайно ж справжнє вино без алкоголю!

Наш інтернет-магазин безалкогольних вин може похвалитися новинкою з власного імпорту – Vive La Vie! Назва з французької перекладається – «Живи повним життям!». Цей слоган добре передають суть усіх вин без вмісту алкоголю. Ви замовляєте не тільки кориснішу альтернативу традиційному вину, але й отримуєте прекрасний збалансований смак, який не поступається алкогольним аналогам.

Це німецьке безалкогольне вино представлене у 3-х видах – біле, червоне та рожеве:

- Вино безалкогольне Vive La Vie! Cabernet / Віві ла В'є Каберне

- Вино безалкогольнон Vive La Vie! Rose Pinot Noir / Віві ла В'є Розе Піно Нуар

- Вино безалкогольнон Vive La Vie! Rose Sauvignon / Віві ла В'є Совіньйон

 • Vive La Vie! Red (червоне безалкогольне вино)
  Власний імпорт
  Безалкогольне
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Vive La Vie! Rose (рожеве безалкогольне вино)
  Власний імпорт
  Безалкогольне
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Vive La Vie! Sauvignon (біле безалкогольне вино)
  Власний імпорт
  Безалкогольне
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору