Це вино є втіленням історії регіону Абруццо та його головного сорту винограду - Монтепульчано. Вино виробляється зі 100% Монтепульчано, який збирається вручну з виноградників в окрузі Пескара.

Процес виробництва починається з ферментації в баках з нержавіючої сталі, після чого вино витримується у дубових бочках протягом 12 місяців. Цей процес дозволяє вину розвинути багатий букет з тонами вишні, чорної смородини, прянощів та ванілі.

Одним з цікавих фактів про вино Prandone "Lu Kont" Montepulciano є те, що назва "Lu Kont" походить від давнього діалекту місцевого народу, який використовував цю назву, щоб називати землю, на якій росте виноград для цього вина.

Це вино є ідеальним супроводом до м'ясних страв, сиру та традиційних італійських страв. Його багатий смак та довгий післясмак зроблять його незабутнім у своєму роді. Якщо ви любите вина з сильним характером, то варто спробувати Prandone "Lu Kont" Montepulciano - ви не пошкодуєте! 

Це вино вже декілька років поспіль отримує високі оцінки та нагороди на міжнародних конкурсах вин. Наприклад, у 2020 році воно було нагороджено золотою медаллю на престижному конкурсі Mundus Vini в Німеччині. Це ще раз підтверджує високу якість та рівень вина Prandone "Lu Kont" Montepulciano.

Щодо потенціалу зберігання, то вино може зберігатись до 5-7 років після виробництва. Проте, якщо ви хочете насолоджуватись виною у його піковій формі, рекомендується випити його протягом 2-3 років після розливу. Після цього вино зможе втратити свої витончені аромати та смакові якості.

Отже, якщо ви шукаєте вино з відмінною якістю та потужним характером, ви не зможете пройти повз Prandone "Lu Kont" Montepulciano. Воно гармонійно поєднується з багатьма стравами та буде чудовим доповненням до будь-якого святкового заходу.