Виноробна компанія Antonutti - це сімейний бізнес, який засновано в 1921 році в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія. За більш як 100-річну історію компанія здобула значну репутацію та стала популярною серед шанувальників вина з усього світу.

Antonutti відомий своїм підходом до виробництва вина з використанням сучасних технологій та традиційних методів. Це дозволяє їм створювати унікальні вина високої якості, які досить популярні серед шанувальників вина.

Аntonutti виробляє вина з різних сортів винограду, проте їхній Lindul Bianco Dolce - це справжнє диво. Це біле солодке вино, яке виробляється з винограду високої якості з м'якою та свіжою кислинкою. Воно має приємний фруктовий аромат та ніжний смак, що додає йому унікального шарму. Вино підходить для вживання як самостійно, так і в поєднанні з десертами або легкими закусками.

Lindul Bianco Dolce - це біле солодке вино від виробника Antonutti, що має свої унікальні особливості та характер. Воно виготовлено з винограду, вирощеного на пагорбистих схилах Фрулі-Венеції-Джулії, на півночі Італії. Вино відрізняється свіжістю і фруктовістю, в ньому присутні нотки ананаса, манго та цитрусових.

Цікавим фактом є те, що вино Lindul Bianco Dolce виготовляється за технологією "Appassimento", що означає, що виноград зберігається на сушінній плиті протягом деякого часу, щоб зосередити смакові властивості ягід. Така технологія виробництва дає можливість отримати вино з більш насиченим смаком та ароматом.

Щодо нагород, вино Antonutti Lindul Bianco Dolce було визнано золотим призером на конкурсі International Wine & Spirit Competition в Лондоні, а також отримало високу оцінку від різних критиків винного світу.

Це вино буде ідеальним варіантом для тих, хто любить солодкі білі вина з яскравим фруктовим смаком та ароматом. Його можна подавати як аперитив, в поєднанні з десертами або фруктами, а також з легкими закусками та сиром. Якщо ви хочете спробувати щось нове та незвичайне, Antonutti Lindul Bianco Dolce - це відмінний вибір.