Третя історія про любов до сім'ї або її величність Жінка.

У цій історії йтиметься про сімейство Кодорнью, ім'я яких для іспанців, як і для любителів вина з усього світу, є синонімом найкращого ігристого вина Іспанії.

Кохання двох спадкоємців із сімей каталонських аристократів Мігеля Равентоса та Анни Кодорнью поєднало їх узами шлюбу та об'єднало капітали двох заможних сімей. Народжений у коханні їхній син Джузеппе Равентос у 1872 році представив до двору Короля Іспанії першу пляшку каталонського «шампанського» з місцевих сортів винограду. Результат перевищив усі очікування і до 1877 Кава Кодорнью витіснила на королівських банкетах Шампанське Вдова Кліко. Попит на іспанську Каву перевищував пропозицію.

А в 1984 році легендарний будинок Кодорнью створив особливу кюве Cava Anna de Codorniu, присвячене символу і гордості свого сімейства, тій самій Анні. Ігристе стало знаковим. Це аналог французького шампанського Блан де Блан зі 100% Шардоне, що означає Біле з Білого. Воно створене для сміливих і сильних жінок із яскравою індивідуальністю, якою була Анна Кодорнью. При цьому воно чудово свіже та ніжне, як і ця історія.