Привіт усім, хто з нами!

Останнім часом стала помічати зростаючий інтерес людей до теми безалкогольного вина. І я запитую себе: Що це? Усвідомлене ставлення до свого здоров'я чи просто модний тренд? І світова статистика, яка, як відомо, річ уперта, теж це підтверджує.

Порівняно недавно я вивчала дослідження Світового агентства Fact.MR. Найбільше мене вразили результати, що світовий ринок безалкогольних вин до 2027 року досягне цифри більш ніж у 10 мільярдів доларів. Виходить, що формується нова світова тенденція споживання вина.

І хто ж піонери у цьому русі, запитаєте ви? З того, що мені відомо, світовими лідерами споживання безалкогольного вина є країни Європи та США.

В Україні конкретних досліджень не ведеться, але я спостерігаю збільшення попиту на безалкогольне вино у мережі салонів вин Інвіно та у нашому інтернет-магазині Інвіно Дайрект. Лише за останній рік продажі зросли на 20%.

Завдання сьогоднішньої бесіди - розібратися в чому ж, власне, секрет популярності безалкогольного вина, що зростає.

Думаю, перше та головне – це його користь.

Насамперед, безалкогольне вино – це вино. Тобто, це продукт, отриманий у процесі природного зброджування виноградного соку, з якого за допомогою певної технології видалили алкоголь. У наступному ефірі, до речі, я докладно розповім, як це вдається зробити.

А що це означає?

А зараз важливо зрозуміти, що як у будь-якому натуральному вині, у безалкогольному вині досить різноманітний склад мінералів та вітамінів: цинк та фтор, марганець та калій, кальцій та залізо, вітаміни групи В, вітамін С, антиоксиданти та поліфеноли. По суті воно корисне для кровотворення, травлення та настрою, і покращує роботу мозку.

Особисто для мене додаткова перевага безалкогольного вина – це можливість дотриматися застільного ритуалу, а потім сісти за кермо.

А в деяких випадках це чудова альтернатива, коли алкоголь протипоказаний: алергія, вагітність, дієта, релігійні табу.

Тому запрошую заглянути і скептиків та адептів до салонів Інвіно, щоб переконатися, наскільки різноманітний вибір безалкогольних вин і як, і в стилях, і в ціні. Можна, не встаючи через комп'ютер, зробити замовлення в інтернет-магазині Інвіно Дайрект.