Querciabella "Batar" - це вино, яке вирощується на органічних виноградниках компанії Querciabella в Тоскані, Італія. Це біле вино, створене з трьох сортів винограду: Шардоне, Піно Блан і Совіньйон Блан. Воно відрізняється своїм свіжим, елегантним та багатим смаком, що доповнюється ароматами квітів, фруктів та горіхів.

Історія Querciabella сягає 1974 року, коли компанію заснував Себастьяно Кастаньєрі. З того часу компанія відома своїми винами високої якості, створеними за допомогою органічних методів вирощування винограду. Виробництво вина Querciabella "Batar" почалось в 1988 році і з того часу воно стало одним з найвідоміших вин компанії.

Querciabella "Batar" виробляється методом білого вина, що означає, що виноград віджимається та ферментується без шкірки та насіння. Після ферментації вино проходить малолактичну ферментацію та витримується в дубових бочках протягом 12 місяців.

Querciabella "Batar" вважається одним з найкращих білих вин Італії. Він отримав високі оцінки від критиків та експертів у світі вина. Його багатий та комплексний смак доповнюється відтінками меду, ванілі, грейпфрута та горіхів.

Інший цікавий факт про Querciabella "Batar" - це те, що він виробляється з використанням виключно відновлюваних джерел енергії, таких як сонячні панелі та вітряк. 

Компанія Querciabella є піонером в сфері виноробства, орієнтованого на сталість та збереження навколишнього середовища. Вони вірять, що сталий розвиток - це невід'ємна частина виноробства та прагнуть досягти максимальної екологічної сталості в усіх аспектах свого бізнесу.

Якщо ви любите білі вина, то Querciabella "Batar" точно варто спробувати. Ви не тільки насолоджуєтесь багатим та складним смаком, але й допомагаєте зберегти навколишнє середовище, вибираючи вино, створене за органічними та сталими методами виробництва. Отже, якщо ви шукаєте вино з історією та відмінним смаком, Querciabella "Batar" - чудовий вибір.