🥂МАГІЯ ПІД СЛОВОМ «ШАМПАНЬ»🥂

«Йдемо швідше! Я п'ю зірки!» - ця відома фраза монаха П’єра Периньона з’явилася в рекламному иміджу Шампанського наприкінці ХІХ сторіччя. З того часу 4 серпня 1668 року вважається Днем народження Шампанського.
 Легенду про монаха Дома Периньона, якому вдалося створити прекрасне ігристе вино завдяки унікальній технології виробництва, розповів світові у своєї книзі інший монах-бенедектинець Дом Груссар у 1821 р. А саму марку преміального бренда Шампанського засновали ще на 100 років пізніше, у 1921 році.
Але вже з середини 18 сторіччя Шампанське стало головним світським напоєм Європи. Мутне, з дріжджовим осадом. На балах були змушені міняти келихи після кожної подачі шампанського, щоб не збовтувати залишки попередньої порції. Але все ж таки невимовне привабливе.
Складна та дуже тривала за часом технологія «Шампенуаз» має особисте ім’я та стала класичною, тобто еталонною. Відомі персони зі світу моди, кіно, мистецтва та політики висловлюють свою любов , пошану та прихильність до різних брендів Шампанського. Привабливість міріад блискучих бульбашок, які мов танцюють в келиху та запрошують тебе приєднатися до Країни Мрій, збільшує число прихильників щороку. За останні 12 років оборот Шампанського збільшився на 1 мільярд євро.
Сьогодні 2022 рік. В рідному Харкові люди сидять у підвалах не для того, щоб удосконалити будь-які технології. Вони так зберігають своє життя. Але я* поклала одну пляшку улюбленого Шампанського у свій холодильник з однією метою- прискорити ЧАС ПЕРЕМОГИ. Як казав Харукі Муракамі: «У шампанського немає призначення. Є лише час, коли необхідно його відкоркувати».

Шампанське на сайті Invino Direct: "ШАМПАНСЬКЕ"