"Доброго дня, так, я приїхала з Харкова", - так починалась кожна зустріч директорки компанії-імпортера "Вайн Плюс"  , імпорт-директорки "ІнВіно" Наталі Лебедєвої на винній виставці Провайн, яка відбулася цього року 15-17 травня у Дюссельдорфі, Німеччина.


Це одна з найважливіших подій винного світу за останні 2 роки, адже через пандемію останнього разу любителі та професіонали винного ринку збиралися на Провайні у березні 2019 року.
Навіть через активні бойові дії на території міста Харкова, ми не могли пропустити можливості комунікації з партнерами-виноробами, аби наголосити, що ми робимо все для відновлення економіки нашого міста та подальшого розвитку винної культури.


Повернемося до головного. Ми обіцяли завжди тримати вас в курсі тенденцій та трендів, отже не порушуємо традицій.
Загальне враження від виставки дає зрозуміти, що світ переживає кризу через пандемію та геополітичну ситуацію, адже значно поменшала кількість стендів та відвідувачів.


Що на нас чекає у найближчому майбутньому?
- Підвищення цін на європейські вина та вина Нового Світу: Нової Зеландії, Аргентини, Чилі (брак допоміжних матеріалів, пляшок, картонів, здорожчення логістики)
- Попит ринків на дешевші вина (навіть, німецький ринок шукає вина за найнижчою ціною)
- Підвищення споживання пива та коктейлів
- Тимчасова пауза в оновленні брендів, пошуку нових маркетингових шляхів.


Але, є і добрі новини з Провайну:
- Всі нові врожаї наших постачальників підтвердили незмінно високу якість
- Україна була присутня - так, нехай у "скороченій" програмі, але присутня
- Задоволення від келиху гарного вина стає більш відчутним під час війни.