Prosecco - ігристе біле вино з північного сходу Італії, а саме з винних регіонів Венето та Фріулі-Венеція-Джулія. Чудовий напій для спекотних сонячних днів літа - рекомендуємо у червні в салонах InVino!

Із чим поєднувати?
Просекко – чудовий аперитив або навіть самостійний напій, доречний у будь-якій компанії.
Наслідуючи регіональний принцип еногастрономії, Просекко добре поєднується з італійськими ковбасами та фруктами, легкими закусками, стравами з морепродуктів, молодими сирами, піцою та пастою. Завдяки своїм яскравим ароматам та збалансованій кислотності легко складе гідну пару цим стравам. Також ідеально підходить до азіатської кухні – китайської локшини, гостро-солодких салатів та суші.
Подавати напій рекомендується дуже охолодженим - при температурі 8-10°C.

Dolce vita
Просекко вважається символом солодкого життя, або, як кажуть італійці, dolce vita. І справа тут зовсім не на смак, а в тому відчутті розкішного життя, яке дарує цей напій. Про його популярність говорить той факт, що у 2013 році світові продажі Просекко вперше в історії випередили продажі Шампанського і з цього часу Просекко міцно тримає свої позиції на вершинах алкогольних рейтингів.

Коли пити?
Легке та освіжаюче ігристе Просекко підтримає будь-яку подію, будь то свято, гучна вечірка, романтичне побачення або звичайна літня вечеря.

Де купити?
Мережа салонів вин InVino готова радувати вас найширшим асортиментом вашого улюбленого ігристого вина. Тим більше що деякі зразки Prosecco належать портфелю власного імпорту. А це означає, що наші фахівці відібрали та привезли якісне вино прямо від виробника, щоб задовольнити найвишуканіший смак гостей наших салонів-магазинів.