ВІНО ТА ЛЮДИ: РІЗНІ ВИНА-РІЗНІ НАСТРОЇ

*Нина Лебедєва

Я впевнена, що ви вже побачили це наше звернення до вас, мої дорогі друзі. Ці прості, на перший погляд, слова відображають наші почуття та прагнення. За вікном – серпень.

Пишна зелень і буяння кольорів зовні, напруга та невизначеність всередині. Ми реально не уявляємо, «что день грядущий нам готовит…» , а тому – наш вибір вина до столу також стає все більш ситуативним.

Так що зараз визначає наш вибір?

Мій особистий вибір вина залежить від настрою. Звісно, що вино – це дуже емоційний продукт. Зараз я практично не обираю улюблені. Вони пов’язують мене з найкращими спогадами мирного життя. Я обираю різні. Протягом багатьох років влітку я віддавала перевагу ігристим та легким білим винам. Зараз – надаю перевагу цікавій книжці (або фільму) під келих червоного самодостатнього вина яскравого кольору. Мені не треба бути більш бадьорою. Мені потрібно бути собою. Мені потрібні життя та мир. Та посмішки на ваших обличчях. Та багато ще чого… Про все це я дізнаюсь краще, коли буду в творчому настрої. А коли до мене завітають друзі , я пригощу їх вином з історією. Людство ніколи не мало настільки широкого вибору якісних вин під різні наші настрої як зараз. ❤️Користуйтесь цим собі на благо!